Kurumsal

Image

HBR Group - Kurumsal

Şirketimizin kurucu Sn. Hacı Bedri Rıdvan 1971 yılında Dibarkır'da doğdu. İlk-Orta ve Liseyi Diyarbakır'da tamamladı. Sonrasında Lisansın eğitimini Dicle Üniversitesi Otomotiv Teknolojisi Bölümününde tamamladı. Halen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünde okumaktadır.

Ticari hayatına ilk olarak 1995 yılında Diyarbakır'da HBR Sigorta firmasını kurarak sektöre adım atmıştır.
2006 yılından bu güne kadar devam etmekte olan HBR Rıdvan Sigorta Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Groupama Sigorta gibi Türkiye'nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin Acenteliği ile 21 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir.
3 Dönem Diyarbakır Spor Asbaşkablığı görevinde bulunmuştur. Ayrıca 2'şer dönem olmak üzere Diyarbakır Sigortacılar Birliği ve Diyarbakır İş Adamları Derneği başkan yardımcılıkları görevlerinde bulunmuştur. Halen OSGİAD (Ortadoğu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği) yönetim kurulu üyesidir.
HBR GROUP Firmalarım-Partneri firmalarım ile kamu kurum ve kuruluşlarında Kent temizliği ve çöp toplama hizmet alım işlerinde İhtiyaç olunan araçların tedarikçiliğini yükleniciliğini yapmaktadır

Tüm Sigortacılık hizmetlerimizde önceliğimiz; Müşteri memnuniyetidir.
HBR RIDVAN SİG. ARA.HİZ.LTD.ŞTİ Sigorta sürekli güncel ve yenilikçi politikası ile geniş bir müşteri ağına sahiptir.Güçlü müşteri referanslarına sahip olan HBR RIDVAN SİGORTA portföyünde bulunan Üst-Orta-Düşük ölçekli firmalar ile bireysel müşterilerine Profesyonel ve konusunda uzman müşteri temsilcileri ile birlikte 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktır.

Temsilcisi olduğumuz Sigorta Şirketleri sektörde kendilerini kanıtlamış ciddi ve vizyonu olan Sigorta Şirketleridir.HBR Sigorta ihtiyaçlarınız için en doğru ve en uygun çözümleri sizler için üreterek temsilcisi olduğu Sigorta Şirketlerinde hep ön sıralarda yer almaktadır

Kaza Sigortası, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Mühendislik Sigortaları, Sağlık Sigortaları, Seyahat Sigortası, Tarım Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası, Sorumluluk Sigortaları ve Hayvancılık Sigortaları gibi tüm branşlarda teminat ve prim tahsilatında tam yetki ile hizmet vererek, Şirket bünyenizde olan tüm sigorta işlerinizde firma olarak teklif vermek adınıza araştırma yapmak en iyi firmaları ve fiyatları sunmak için tüm işleriniz için tarafımızdan fiyat alabilir ve danışabilirsiniz.

HBR Group - Değerlerimiz

Doğruluk

Müşteri Odaklılık

Güvenilirlik

Dürüstlük

.

Hoşgörülü Olmak

Sürekli Gelişmek

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyon: Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet vermek.


Vizyon: Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

  Kalite Politikamız

 • Güleryüzlü Kadro
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Çözüm Ortaklığı
 • Teknik Danışmanlık
 • Geniş Hizmet Ağı
 • Teknolojik Çözümler
Image

Neden HBR GROUP ?

Geniş ürün yelpazemiz, bilgi ve teknik yeterliliğimiz müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayan ve aşan ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam etmemizi mümkün kılar.

 • Alanında Tecrübeli ve Uzman Kadro
 • %100 Müşteri memnuniyeti
 • Ekonomik Çözümler
 • Sonuç Odaklılığımız
 • Yenilikçi
 • AR-GE
Image